Wifi KYK Çıkış Yapma

Zaman zaman Wifi KYK çıkış yapma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu genellikle karşılaşılan bir durumdur. Normal koşullarda wifi.kyk.gov.tr adresindeki “Çıkış” düğmesine tıklayarak KYK Wifi’ den çıkış yapılır.

Wifi KYK çıkış yapmak için https://wifi.kyk.gov.tr adresini tarayıcınızda açın. Bu adres kyk wifi ana sayfa dır ve yanlızca kyk wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır. Doğrulama sayfasını yeni sekmede açmak için buraya tıklayabilirsiniz.

KYK Wifi Çıkış Yapma Linki

KYK wifi yoğun saatlerde (özellikle akşam saatlerinde) çıkış yapma sorunu yaşatabiliyor. Bu sorunu en az seviyeye indirmek için öncelikle güncel bir tarayıcı kullanmalı ve sadece çıkış yapmak için bile olsa kablosuz internet dağıtıcı cihaza (access point) olabildiğince yakın olmanız gerek.

Çıkış yapmak için wifi.kyk.gov.tr sayfasını kullanmanız gerektiğini unutmayın. Tüm bunları yaptıysanız ve çıkış yapmakta sorun yaşıyorsanız cihazın wifi özelliğini kapatıp 4 saatlik bekleme süresinin geçmesini bekleyebilirsiniz. Bu süre sonuda KYK wifi oturumunuz sonlanmış olur ve yeni bir cihazdan giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir