KYK Wifi Oturum Aç

Wifi KYK Oturum Aç

KYK wifi oturum açma sayfası wifi.kyk.gov.tr dir. Buradan wifi KYK kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

KYK wifi ana sayfasına https://wifi.kyk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu adres sadece kablosuz KYK ağına bağlı olduğunuzda açılır. 3G yada 4,5G bağlantısı ile bu sayfaya ulaşamazsınız.

Giriş yaptıktan sonra sizi Gençlik ve Spor Bakanlığı’ nın özel hazırlanmış bir sayfasına yönlendirir ve bu sayfanın kapatılmaması tavsiye edilir. Giriş yapma sorunları hakkında daha fazla bilgi için linki tıklayın.

KYK Wifi Oturum Açma Sayfası

Bu sayfa zaman zaman değişmektedir. Kimi zaman “gencim diyorsan” kimi zamanlarda “maç biter dostluk devam eder” başlıklı sayfalara yönlendirilir. Bu bir hata değildir.

KYK wifi doğrulama sayfası oturum açma dışında size çıkış yapma işleminde de gerekli olacak bir sayfadır. Bu sebeple giriş yaptıktan sonra bu sayfayı kapatmayın. Çıkış yapma sorunlarının büyük bir bölümü doğrulama sayfasının açılmamasından kaynaklanır.

KYK oturum açma sayfasını tarayıcınızın yer imlerine kaydetmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu sayfaya mobil internet üzerinden erişemeyeceğinizi unutmayın. Bu sebeple kablosuz KYK internet ağına bağlanmanız ve mobil interneti kapatmanız gerekir.

4 Yorum

 1. gizem

  30 Eylül 2018 at 15:52

  telefondan kyk wifi kullanıyorum ama bilgisayardan girmek istiyorum hiçbir şekilde bağlanamıyorum verdiğiniz adres açılmyor ne yapmalıyım?

  • admin

   30 Eylül 2018 at 21:28

   Bilgisayar ekranında sağ alt taraftaki wifi simgesine tıklayıp KYKWifi isimli ağa bağlandığınızda “internet yok” benzeri bir uyarı yada sarı ünlem işareti çıkıyor mu? Orada görünen bir sorun yoksa verdiğimiz adresin otomatik olarak açılması gerek.
   Ayrıca bazı windows sürümlerinde güvenlik duvarının kablosuz KYK internetini güvensiz olarak algıladığı ve engellediği biliniyor. Güvenlik duvarını devre dışı bırakıp bağlanmayı deneyebilirsiniz.
   Bunları denediğiniz halde doğrulama sayfası açılmazsa windows sürümünü, karşılaştığınız hata yada uyarıları daha ayrıntılı olarak yazarsanız çözümü için yardımcı olmaya çalışabiliriz.

 2. sena

  24 Eylül 2018 at 23:12

  Kyk wifiyi telefonda kullanıyorum, çıkış yapıp bilgisayardan giriş yapmak istediğimde bağlanmıyor, sarı ünlem işareti çıkıyor. ne yapmalıyım?

  • admin

   24 Eylül 2018 at 23:19

   Sarı ünlem cihazınızdan kaynaklı bir sorun olduğunu gösteriyor. Öncelikle bilgisayarı başka bir wifi ağına bağlamaya çalışın (örneğin telefonunuzun mobil internetini bilgisayar ile paylaşın) ünlem işareti gelecek mi kontrol edin. Başka bir ağda ünlem işareti yoksa DNS değişikliği var mı kontrol edin, varsa iptal edin. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda sorun kalmamalı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir